Wielopiły do drewna – obrzynarki

Profesjonalne wielopiły – szeroka oferta

Asortyment firmy Inter-Bis obejmuje wysokiej jakości obrzynarki, produkowane zgodnie z najnowszymi, innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Nasze maszyny zapewniają efektywną i bezpieczną pracę. Znajdą zastosowanie w przemyśle drzewnym oraz pokrewnych. Wielopiły sprawdzą się zarówno w niewielkich zakładach stolarskich i rzemieślniczych, jak i w tartakach czy na profesjonalnych liniach produkcyjnych dużych przedsiębiorstw. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, doradzając klientom i odpowiednio dobierając konkretną wielopiłę do ich wymagań i charakteru działalności.

Proponujemy obrzynarki o różnej mocy, rozstawie oraz wykorzystaniu. W ofercie posiadamy m.in. urządzenia dwuwałowe, do drewna okrągłego oraz innego rodzaju rozwiązania. Wykorzystanie naszych urządzeń może w znaczący sposób wpłynąć na wzrost efektywności i jakości produkcji w Państwa przedsiębiorstwie.

Bezpieczna obrzynarka z certyfikatem

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu oraz zdobytym przez ten czas kwalifikacjom i wiedzy, jesteśmy w stanie zaproponować klientom najwyższej klasy produkty. Proponujemy maszyny, które spełniają najbardziej surowe wymagania i standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Potwierdzeniem wyjątkowości oferowanych wielopił są liczne licencje i dokumenty zgodności z aprobatami technicznymi, a także niezbędne atesty zgodne z europejskimi normami, poświadczone certyfikatem CE.

Kwestia ochrony jest dla nas szczególnie ważna, dlatego też każda wielopiła cechuje się zastosowaniem rozwiązań maksymalizujących bezpieczeństwo używania. Nasze maszyny posiadają m.in. zakryte pokrywy obudowy.

Technologia, jakość i funkcjonalność

Każda oferowana przez nas wielopiła produkowana jest wyłącznie z trwałych i solidnych materiałów oraz komponentów, gwarantujących użyteczność i trwałość urządzeń na długi czas. Obrzynarka cechuje się wysoką jakością i wydajnością, dlatego też z powodzeniem można z niej korzystać przez lata przy minimalnych nakładach serwisowych. Dowolna obrzynarka z naszej oferty może się również poszczycić intuicyjnym menu, możliwością wprowadzania bardzo dokładnych pomiarów oraz wysoką precyzją uzyskiwanych finalnych produktów.

Wielozadaniowość obrzynarek

Proponowane przez nas maszyny mogą spełniać kilka zadań równocześnie. Wielopiła sprawdzi się przede wszystkim jako skuteczny sprzęt służący do szybkiego i precyzyjnego rozpiłowywania desek oraz ich obrzynania. Dobrej jakości obrzynarka posłuży także do wycinania listew oraz większych i mniejszych elementów drewnianych. Wielopiła może być również stosowana jako swego rodzaju przedłużenie linii technologicznej, zapewniając wyjątkowo precyzyjne cięcie, przyspieszając obróbkę i ułatwiając tym samym pracę.

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze obrabiane drewno jest takie samo i często jego finalny wymiar czy kształt w danej produkcji będzie różny, dlatego też proponujemy duży wybór obrzynarek, które można dopasować do różnorodnych zastosowań oraz indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przedstawią Państwu konkretną ofertą i doradzą w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Wielopiły Inter-Bis

VC 900 D

Dwuwałowa obrzynarka/wielopiła VC 900 D Dwuwałowe bardzo mocne wielopiły są dostępne w różnych rozmiarach, aby zmaksymalizować obróbkę drewna dla Twoich…

VR 800 Obrzynarka/Wielopiła

Profesjonalna obrzynarka wielopiłowa w dobrej cenie! Obrzynarki Mebor są cenione przez swoją silną i solidną konstrukcję zapewniającą niezawodność, wysokie osiągi…

Wielopiła Inter-Bis

VC 700 E

Jednowałowa obrzynarka/wielopiła VC 700 E Wielopiły Mebor są precyzyjnie wykonane – stworzone techniką CNC. Ich bardzo mocna budowa zapewnia precyzyjnie…