Dwuwałowy trak tarczowy SDH-D 340
- Silna maszyna do dużej wielkości produkcji
- Automatyczna kontrola – sterowanie joystickiem
- Automatyczne regulowanie rozmiarem pryzmy
- Połączony z wielopiłami VC w kompletnych liniach technologicznych
DANE TECHNICZNE | SDH-D 340 |
---|---|
Max średnica kłody: | 340 mm |
Moc silnika głównego (min. - max): | 4x37 kW - 2x75 kW+2x55 kW |
Średnica piły tarczowej: | 500 mm |
Przybliżona waga: | 10000 - 14000 kg |
Wydajność (wejściowa)*: | 90-250 m3 /8h zmianę |
Podawanie - prędkość cięcia*: | 15-60 m/min |
Regulowany rozmiar: | automatyczny |
Centralne cięcie: | nie |
Typ podawania: | rolki do obracania kłód |
Opcje wysuwania: | z oddzielaniem odpadów od desek |
Oferujemy Państwu dwuwałowy trak tarczowy SDH-D 340, który został zaprojektowany z myślą o wysokowydajnych zakładach obróbki drewna. Jest to maszyna klasy przemysłowej, zaawansowana na technologicznie i o solidnej konstrukcji, która gwarantuje niezawodność w wielozmianowej pracy. Dzięki dwóm niezależnym wałom i silnikom o łącznej mocy sięgającej nawet 260 kW trak zapewnia precyzję cięcia. Trak tarczowy SDH-D 340 obsługuje kłody o maksymalnej średnicy 340 mm i pozwala uzyskać wysoką wydajność na poziomie do 250 m³ drewna w ciągu jednej zmiany.
Profesjonalny trak tarczowy SDH-D 340 – parametry techniczne i możliwości produkcyjne
Dostarczany przez nas profesjonalny trak tarczowy SDH-D 340 wyposażony jest w tarcze o średnicy 500 mm oraz nowoczesne rolki podawcze z funkcją obracania kłód. Maszyna umożliwia automatyczne ustawianie rozmiaru pryzmy, co znacznie usprawnia przebieg produkcji. Zakres prędkości cięcia wynosi od 15 do 60 m/min, co pozwala na elastyczne dostosowanie parametrów do rodzaju obrabianego drewna. W zależności od konfiguracji trak może być wyposażony w 4 silniki po 37 kW lub zestaw 2×75 kW i 2×55 kW – w obu przypadkach osiągi maszyny spełniają oczekiwania najbardziej wymagających zakładów. Całkowita masa urządzenia wynosi od 10 000 do 14 000 kg, co zapewnia jego stabilność w każdych warunkach.
Oferowane urządzenie doskonale wpisuje się w potrzeby nowoczesnego przemysłu tartacznego. Cięcie drewna trakiem tarczowym SDH-D 340 odbywa się w pełni automatycznie, a operator kontroluje pracę urządzenia przy pomocy intuicyjnego joysticka. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu pozycjonowania oraz automatycznego ustawiania rozmiarów każda cięta deska spełnia normy jakości i powtarzalności. Maszyna umożliwia także skuteczne oddzielanie odpadów od gotowych desek, co zwiększa czystość linii produkcyjnej oraz efektywność dalszych etapów sortowania. Trak może być bezproblemowo zintegrowany z innymi maszynami – szczególnie wielopiłami VC, z którymi tworzy spójne linie technologiczne.
Dwuwałowy trak tarczowy SDH-D 340 – oferta dla profesjonalistów
Oferowane przez nas urządzenie jest gotowe do intensywnej eksploatacji i stanowi doskonałe uzupełnienie dla większych linii technologicznych, w których liczy się zarówno jakość, jak i tempo pracy. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem doradczym – z przyjemnością przygotujemy ofertę dostosowaną do potrzeb Państwa zakładu. Cięcie drewna trakiem tarczowym SDH-D 340 to inwestycja w technologię przyszłości i efektywność produkcji.