Piła poprzeczna

Profesjonalne piły poprzeczne

Oferujemy wydajne piły poprzeczne przeznaczone do obróbki drewna w małych, średnich oraz dużych zakładach obróbki drewna, tartakach oraz w szeroko rozumianej stolarce budowlanej. Posiadamy różne modele maszyn, różniące się parametrami pracy. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów, nasze piły poprzeczne odznaczają się znakomitym stosunkiem jakości do ceny. Działają niezawodnie przez długi czas i przystosowane są do pracy w warunkach intensywnego użytkowania.

Wszystkie maszyny posiadają certyfikaty potwierdzające zgodność z obowiązującymi normami. Można je wykorzystać do cięcia drewna na różne sposoby i z łatwością dostosować do warunków panujących w przedsiębiorstwie. Piły poprzeczne mogą służyć do obróbki zarówno elementów o niewielkich rozmiarach, jak i dużych. Nowoczesne technologie pozwalają na obróbkę surowca przy minimalnych stratach.

Dzięki wydajnym silnikom piły poprzeczne działają stabilnie, gwarantując wysoce powtarzalne wyniki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Maszyny do tartaku

PZ 1200

Piła poprzeczna do pakietów drewna PZ 1200 moc silnika piły łańcuchowej: 11 kW Maksymalny rozmiar pakietu: 1200 x 1200 x…

piła poprzeczna

MCEL 75 / MCEL 150

Piła poprzeczna z wieloma ostrzami MCEL 75 / MCEL 150 Klienci mówią:„Mamy piłę poprzeczną do drewna MCEL 75 dzięki czemu…