Firma

INTER-BIS Maszyny i Technologie dla Przemysłu Drzewnego to jedna z firm Grupy INTER-BIS zajmująca się kompletnym zaopatrzeniem tartaków – od linii sortowania, manipulacji surowca, przez mechanizacje hal przetarcia, sortownie desek, przyrzynalnie, szeroką gamę obrabiarek do drewna jako wyposażenie z dalszym przerobem, aż po produkt finalny. Jesteśmy w Polsce jednym z wiodących dostawców urządzeń oraz narzędzi przemysłu drzewnego. Naszym klientom umożliwiamy rozwój poprzez dostęp do nowoczesnych rozwiązań opartych na światowej technice i doświadczeniu.


Kompleksowe rozwiązania

Naszym partnerem od lat pozostaje słoweński producent maszyn Mebor – światowy lider w technologii traków taśmowych. Drewno jest nieprzewidywalne, dlatego maszyny firmy Mebor charakteryzują się mocną i wytrzymałą konstrukcją gwarantującą niezawodność funkcjonowania i minimalizującą koszty konserwacji.


Fachowe doradztwo

Każde urządzenie jest wykonywane na specjalne zamówienie klienta i maksymalnie dostosowane do jego potrzeb, a złożenie zamówienia poprzedzone jest dogłębną analizą przeprowadzaną wspólnie z doradcą z firmy INTER-BIS, dzięki czemu klient otrzymuje produkt odpowiednio zoptymalizowany i skonfigurowany pod jego potrzeby produkcyjne.


Profesjonalny montaż i serwis

U podstaw satysfakcji naszych Klientów leży obsługa posprzedażowa oferowana przez nas przy każdym problemie z jakim boryka się Klient. Montaż, szkolenia oraz profesjonalny serwis prowadzone są przez wykwalifikowanych pracowników naszej Firmy. Reagujemy jak najszybciej na każdy zgłaszany problem.


 

INTER-BIS Piły to jedna z grup firmy INTER-BIS zajmująca się kompleksowym zaopatrzeniem tartaków w piły zarówno wąskotaśmowe jak i szerokotaśmowe. W naszym asortymencie posiadamy piły trakowe, taśmowe oraz tarczowe. Oferujemy także kompleksową regenerację pił. W ramach regeneracji pił szerokotaśmowych wykonujemy walcowanie co wpływa na poprawę sztywności piły w trakcie pracy i zapewnia poprawne przyleganie do wieńców kół taśmowych. Walcujemy piły od 120 mm do 260 mm. Oferujemy także stellitowanie, egalizację, ostrzenie, uzupełnianie zębów.


Kompleksowe rozwiązania
Najnowocześniejsza technologia oraz najwyższej jakości materiały pozwalają na tworzenie coraz to nowszych innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie pił co przekłada się na rosnące grono zadowolonych klientów.


Misja i cele
Bez względu na to gdzie znajdują się nasi klienci, dokładamy wszelkich starań aby być wiarygodnym partnerem biznesowym. Indywidualne podejście do klienta pozwala dopasować optymalne rozwiązania adekwatne do potrzeb oraz oczekiwań klienta.


Regeneracja i Serwis
U podstaw satysfakcji naszych Klientów leży obsługa posprzedażowa oferowana przez nas przy każdym problemie z jakim boryka się Klient. Profesjonalny serwis oraz regeneracja pił pozwala w maksymalnym stopniu wykorzystać potencjał każdej piły oraz przedłużyć jej żywotność.


 

Oferowane produkty cechuje funkcjonalność, bezpieczeństwo, wysoka jakość oraz konkurencyjna cena. Współpracując z firmą INTER-BIS spotkają się Państwo z profesjonalną obsługą i kompleksowym doradztwem technicznym.

Mamy nadzieję, że odwiedzając naszą stronę internetową, będą Państwo mogli łatwo i sprawnie odnaleźć niezbędne informacje. Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż nasi handlowcy oraz doradcy techniczni z wielką przyjemnością przybliżą Państwu szczegóły naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nawiązując współpracę z firmą INTER-BIS dołączą Państwo do szerokiej grupy naszych zadowolonych klientów.