Trak tarczowy

Obróbka drewna przy pomocy nowoczesnych maszyn staje się przyjemnością, a w wielu przypadkach nawet koniecznością. W związku z tym warto zainwestować w wysokiej jakości sprzęt, który będzie w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem. Zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom. Dostępny u nas trak tarczowy z pewnością sprosta wszelkim wymaganiom.

Wydajna i precyzyjna maszyna

Traki o konstrukcji tarczowej znane są ze swojej dokładności. Precyzyjne cięcia przydają się zwłaszcza w małych oraz średnich przedsiębiorstwach, które nie są nastawione na masową produkcję, lecz skupiają się na stosunkowo mniejszych i niestandardowych realizacjach. Udostępniany przez nas trak tarczowy jest w stanie ciąć drewno pod różnymi kątami, a także umożliwia bardziej zaawansowane operacje. Dzięki obróbce z jego pomocą można m.in. pozyskać starannie wykonane elementy więźby dachowej, takie jak chociażby krokwie.

Trak tarczowy profesjonalnej produkcjiCzęść modeli traków (pionowo-poziome) działa obustronnie, co oznacza że cięcia odbywają się zarówno z przodu, jak i z tyłu. W ten sposób eliminuje się problem „pustych przejazdów”. Posiadają też zoptymalizowane systemy załadunku i odsysania trocin czy przenośniki z napędem do kłód oraz desek. Traki tarczowe są więc sprawdzonym sposobem na zwiększenie wydajności przedsiębiorstwa przy minimalizacji kosztów. Warto pamiętać, że monitorowanie pracy większości urządzeń jest w pełni zautomatyzowane. Nie wymaga więc oddelegowania do kontroli pracowników, którzy mogą zająć się innymi zadaniami.

Zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowocześniejszych i wysokozaawansowanych maszyn. Pochodzą one od uznanych europejskich producentów. Podjęliśmy współpracę m.in. ze słoweńskim przedsiębiorstwem Mebor. Wszyscy wytwórcy traków tarczowych posiadają odpowiednie certyfikaty, a ich produkty przechodzą kontrole jakości i bezpieczeństwa. Przyznawane atesty są potwierdzeniem wydajności maszyn sprzedawanych za naszym pośrednictwem.

Oferta jest stale rozwijana, dlatego niebawem pojawią się kolejne propozycje od lokalnych oraz światowych producentów.

Traki tarczowe – okazyjne ceny i gwarantowany serwis

Znajdujemy się w ścisłej czołówce dostawców maszyn i narzędzi dla przemysłu drzewnego. Dzięki tak wysokiej pozycji możemy zapewnić wyjątkowe ceny traków tarczowych. Urządzenia można u nas nabyć przy minimalnym koszcie. Jeśli weźmie się pod uwagę jakość asortymentu, to łatwo wyliczyć, że inwestycja zwraca się wyjątkowo szybko!

Zależy nam ponadto na profesjonalnej obsłudze klienta. Dlatego gwarantujemy fachowy serwis zakupionych od nas maszyn. W sytuacji gdy trak tarczowy nie będzie spełniać swojego zadania, wystarczy nas o tym poinformować. Szybko reagujemy na każdy zgłaszany problem. Wykwalifikowani pracownicy przywrócą maszynę do działania oraz przeszkolą użytkowników z obsługi urządzeń.

Zainteresowanych naszą ofertą traków tarczowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi przedstawiciele służą radą przy wyborze odpowiedniego modelu, a także udzielą wszystkich informacji dotyczących asortymentu. Zachęcamy do zadawania nam pytań!

traki tarczowe

SDH-D 400

Silna i wytrzymała konstrukcja maszyny zapewnia stabilność i precyzję. Rama obrabiana CNC zapewnia maksymalną precyzję podawania. Dwuwałowy trak tarczowy SDH…

SDH-D 340

Dwuwałowy trak tarczowy SDH-D 340 Silna maszyna do dużej wielkości produkcji Automatyczna kontrola – sterowanie joystickiem Automatyczne regulowanie rozmiarem pryzmy…

SDH-D 320

Silna konstrukcja i większa wydajność! Piły tarczowe Mebora są zaprojektowane dla wydajniejszego cięcia mniejszych kłód. SDH-D 320 jest niedrogą maszyną,która…