Dział Piły

Nasz Pion Zaopatrzenia wciąż poszukuje nowych rozwiązań mających na celu osiągnięcie jak najlepszych efektów pracy. Terminowe zaopatrzenie wszystkich klientów przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego standardu jakościowego stanowi istotny warunek opłacalności sprzedaży naszych produktów.

NASI PARTNERZY

RO-MA – od przeszło 15 lat zaopatrujemy Państwa w najwyższej jakości piły Zakładów Narzędzi Skrawających Sp. z o.o. Ro-Ma. Rozwój oraz nieustanne dążenie do doskonalenia warsztatu oraz pasji dostarcza coraz to nowych wyzwań oraz pozwala patrzeć z optymizmem na rysujące się perspektywy.

FENES – niemal 40 lat jest polskim producentem narzędzi skrawających. Wysoka jakość i znana marka – to cechy, które przyciągają do zakładu odbiorców z kraju i zagranicy.

FABA – nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w produkcji narzędzi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Od ponad 70 lat produkowane przez firmę piły cieszą się uznaniem wśród specjalistów zajmujących się obróbką drewna oraz materiałów drewnopochodnych, które przyciągają do zakładu odbiorców z kraju i zagranicy.